MEK SOL-1 – METAL ÜZERİNDEN YAĞ SÖKÜCÜ SOLVENT

"MEK SOL-1 – METAL ÜZERİNDEN YAĞ SÖKÜCÜ SOLVENT"

" Güvenli bir solvent olup, dokuma tezgahı ve makinelerinde tarak, iğne ve diğer metal kısımlarda istenmeyen yağların temizliğinde kullanılır. Otomotiv veya metal sektöründe imalat esnasında parçaların yağ temizliğinde kullanılır. Kesinlikle yanıcı değildir. Uçucu bir solventtir. Tortu kesinlikle bırakmaz.
Daldırma, püskürtme ve silme yöntemiyle uygulanabilir. "

"30 Kg ve 60 Kg"

MEK SOL-2 – METAL ÜZERİNDEN YAĞ SÖKÜCÜ SOLVENT

"MEK SOL-2 – METAL ÜZERİNDEN YAĞ SÖKÜCÜ SOLVENT"

" Güvenli bir solvent olup, dokuma tezgahı ve makinelerinde tarak, iğne ve diğer metal kısımlarda istenmeyen yağların temizliğinde kullanılır. Otomotiv veya metal sektöründe imalat esnasında parçaların yağ temizliğinde kullanılır. Kesinlikle yanıcı değildir. Uçucu bir solventtir. Tortu kesinlikle bırakmaz.
Daldırma, püskürtme ve silme yöntemiyle uygulanabilir. "

"30 Kg ve 60 Kg"

MEK SOLTEKS – LEKE ve YAĞ SÖKÜCÜ SOLVENT

"MEK SOLTEKS – LEKE ve YAĞ SÖKÜCÜ SOLVENT"

" Özellikle tekstil sektöründe konfeksiyon ve üreticilerinin çok sık karşılaştıkları leke ve yağ temizliği konusunda yardımcı olmak üzere hazırlanmış güvenli bir solventtir. Kesinlikle yanıcı değildir. Uçucudur.
Elektrikli tabanca yardımıyla çok rahat uygulanır. Leke ve yağ üzerine elektrikli tabancayla sıkınız. Leke ve yağın temizlendiğinden emin olduktan sonra kurutunuz. "

"25 Kg ve 270 Kg"

MEK MOBSEL -MOBİLYA VE SUNTA TEMİZLEYİCİ SOLVENT

"MEK MOBSEL -MOBİLYA VE SUNTA TEMİZLEYİCİ SOLVENT"

" Mobilya sektöründe ahşap malzemelerin ve suntalamaların üzerinde oluşan leke ve yağların sökümünde, suntalama kenar bantlarında oluşan tutkalların temizliğinde, metal parçaların yağdan arındırılmasında kullanılır.
Kirli parçaların üzerine sıkınız. Parçaları açık havada ve kuru bezle silerek kurutunuz. Çok kirli alanlarda işlemi birkaç kez tekrarlayınız. "

"25 Kg ve 60 Kg"

MEK MOBSOL-A – KENAR BANT MAKİNASI GİRİŞ SOLVENTİ

"MEK MOBSOL-A – KENAR BANT MAKİNASI GİRİŞ SOLVENTİ"

" Pvc makinesinin ilk hazne solventidir. İçermiş olduğu sıvı, yüzeyin üzerinde çabuk buharlaşan koruyucu bir tabaka oluşturur ve çalışılan yüzeyde tutkal artığı bırakmaz. Mobilya endüstrisi için özel olarak formüle edilmiştir. Hızlı etki eder, çevreye duyarlı olup çabuk buharlaşır. Geride hiçbir tutkal kalıntısı artığı bırakmaz. "

"30 Lt ve 60 Lt"

MEK MOBSOL-B – KENAR BANT MAKİNASI ORTA SOLVENTİ

"MEK MOBSOL-B – KENAR BANT MAKİNASI ORTA SOLVENTİ"

" Köşelerin mükemmel şekilde birleştirilmesi baskı toplarında veya makine içinde biriken, istenmeyen tutkal artıklarından dolayı mümkün değilken MEK MOBSOL-B Koruma sıvısı ile mümkündür. Yüzeyde oluşturduğu film tabakası, kenar bantının işlenmesi esnasında yüzeyde kalır ve koruma sağlar.
Baskı toplarına püskürtülerek uygulanır. "

"30 Lt ve 60 Lt"

MEK MOBSOL-C – KENAR BANT MAKİNASI ÇIKIŞ SOLVENTİ

"MEK MOBSOL-C – KENAR BANT MAKİNASI ÇIKIŞ SOLVENTİ"

" Sürekli kullanım ile yüzey üzerindeki tüm tutkal artığını yok eder ve bu sayede bıçak tertemiz kalır. Bunun yanında tutkallanmış birleşim yerlerinin ve köşelerin soğutulmasını sağlar. Yüzeyde kalmış diğer ayırıcı maddeleri ve tutkal kalıntılarını yok eder. Yapıştırılan bölgeleri soğutur parlaklık verir.
Sürücü bıçaktan hemen önce yüzeye püskürtülür. Böylece bıçak çok daha etkili çalışır ve daha iyi sıyırma sağlar. "

"30 Lt ve 60 Lt"

MEK BREAKCLEAN – FREN BALATA TEMİZLEME SOLVENTİ ALÜMİNYUM SERPANTİN TEMİZLEYİCİ

"MEK BREAKCLEAN – FREN BALATA TEMİZLEME SOLVENTİ ALÜMİNYUM SERPANTİN TEMİZLEYİCİ"

" Diskli ve kampanalı frenler, debriyaj balatalarında, her tür metal yüzeylerde kir, toz, yağ, gres ve yapışkansı maddeleri temizlemek amacıyla kullanılır. Yapıştırılacak ve sızdırmaz hale getirilecek yüzeylerde genel tabir olarak fren balata temizleyicisi geçmesine rağmen bir çok amaçla kullanılan slikonsuz, solvent bazlı temizleyicidir. Belirtilen metal yüzeyleri sorunsuz ve slikonsuz olarak temizler, tekrar oluşumunu uzun süre engeller, sesleri keser. "

"30 Lt ve 60 Lt"

MEK SOL-3 – ENDÜSTRİYEL YAĞ SÖKÜCÜ SOLVENT

"MEK SOL-3 – ENDÜSTRİYEL YAĞ SÖKÜCÜ SOLVENT"

" Metal parçaların, elektrikli ve mekanik donanımın temizliğinde, oto ve oto yan sanayilerde, matbaa yıkama solventi olarak kullanılır. Elektrikli motorların temizliğinde kullanılır. Korozif değildir. Yağ, gres, mürekkep, mum, asfalt ve kalıntıları alır. Yanıcıdır. Çalışır durumdaki elektrikli motorların ve elektronik devrelerin temizliğinde kullanmayınız. Petrol destilatları içerir.
Temizlenecek yerin kaba kiri, pislik veya tozu basınçlı hava ile uzaklaştırılıp, püskürtme veya yerin kaba kiri, pislik veya tozu basınçlı hava ile uzaklaştırılıp, püskürtme veya silme ile temizlenir. Deri ve gözlere temas ettirmeyiniz. Yutulması halinde asla kusturmayınız, derhal doktora başvurunuz. "

"30 Lt ve 60 Lt"

MEK EMPRİME – EMPRİME KALIP TEMİZLEME SOLVENTİ

"MEK EMPRİME – EMPRİME KALIP TEMİZLEME SOLVENTİ"

" Boya kullanılarak yapılan emprime baskılarda, kalıplardan kumaş üzerine desen zemin basma işlemlerinde, kalıpta kalan boyaların temizlenmesi için kullanılan üründür.
Direkt kullanılabilir, püskürtme veya silme metodu uygulanabilir. "

"30 Kg ve 60 Kg"

MEK OCTO – AHTAPOT MAKİNASI TEMİZLEME SIVISI

"MEK OCTO – AHTAPOT MAKİNASI TEMİZLEME SIVISI"

" Özellikle emprime sektöründe kullanılan emprime baskı makinalarında oluşan boya kalıntılarını makina yüzeyine zarar vermeden söken etkili bir üründür. Seyreltilmez, direkt kullanılır.
Daldırma, püskürtme ve silme yöntemiyle uygulanabilir. "

"30 Kg ve 60 Kg"

MEK ELECTRA – ELEKTRİK MOTOR VE PANO TEMİZLEYİCİ SOLVENTİ

"MEK ELECTRA – ELEKTRİK MOTOR VE PANO TEMİZLEYİCİ SOLVENTİ"

" Elektrik motorları, kontaktör, dinomo gibi elektirksel ekipmanların temizlenmesinde yağlar ve karbon tozlarının uzaklaştırmasında rahatlıkla kullanılır. 30.000 Volta kadar yalıtkandır. Metaller üzerinde aşınma yapmaz. "

"30 Kg ve 60 Kg"

MEK EK 34 – ELEKTRONİK KART TEMİZLEYİCİ SOLVENT

"MEK EK 34 – ELEKTRONİK KART TEMİZLEYİCİ SOLVENT"

" Gres yağı ve krileri çok çabuk söker, hiçbir çaba gerektirmeden ortamdan ayrılır. Kesinlikle aşındırıcı değildir. Her türlü motorun elektiriksel ve elektroniksel parçalarında kullanılır. "

"30 Lt ve 60 Lt"

MEK RUST – PAS SÖKÜCÜ VE YAĞLAYICI

"MEK RUST – PAS SÖKÜCÜ VE YAĞLAYICI"

" Sıkışmış, civata veya diğer metal ekipmanların pasını çözen, nem sorununu ortadan kaldırarak yağlayan, korozyonu önleyen bir üründür. Su ile çoğaltılmaz, saf kullanılır. Püskürtme, daldırma veya silme metoduyla tatbik edilir. "

"30 Kg ve 60 Kg"

MEK SAFESOL – DOKUMA TEZGAHI TEMİZLEME SOLVENTİ

"MEK SAFESOL – DOKUMA TEZGAHI TEMİZLEME SOLVENTİ"

" Güvenli bir solvent olup, tekstil sektöründe hava jetli ve jakarlı dokuma tezgahlarında tarak, iğne, nire ve diğer metal kısımlarda istenmeyen yağların temizliğinde kullanılır. Tezgahların üzerinde bulunan plastik aksamlara kesinlikle zarar vermeyen güvenli bir solventtir. "

"30 Kg ve 60 Kg"

MEK SPERAGUM – MERDANE TEMİZLEME SOLVENTİ

"MEK SPERAGUM – MERDANE TEMİZLEME SOLVENTİ"

" Matbaalar için mürekkep temizleyici üründür. Kauçuk şişirici ve temizleyici özelliği bulunmaktadır. Ofset kauçuk ve merdaneleri için temizlik ve bakım ürünüdür. Kauçuk ve merdanelerin üzerindeki boya değişiminde kullanılan merdane temizleyicisidir. Merdaneleri korur ve ömrünü uzatır. Etkili bir temizlik sağlayarak blanket üzerindeki toz birikmelerini ve diğer olumsuz etkileri ortadan kaldırır. Etkili temizliği, çabuk kuruması ve blanket üzerindeki eziklikleri gidermesiyle kısa iş geçişleri sağlar. "

"30 Lt ve 60 Lt"

MEK SL30 – EXTRA MATBAA YIKAMA SOLVENTİ

"MEK SL30 – EXTRA MATBAA YIKAMA SOLVENTİ"

" Matbaa, ofset sanayinde kauçuk merdane boyalarının değişimlerinde kullanılan geç uçucu bir solventtir. Dijital matbaa makinelerinde en çok kullanılan solventtir. Kauçuk merdanelerinin ömrünü uzatır, korur ve güvenli temizlik yapar.Özellikleri: Boya ve merdane temizlenmesinde çok güçlü bir üründür. Metal yüzeylerde oluşan ağır yağlar, kir ve tozlar bu ürün yardımıyla temizlenir. Ürünün metal yüzeylerinde aşındırma veya korozyon etkisi yoktur. Kauçuk merdanelerde şişmeye neden olmaz. "

"30 Lt ve 60 Lt"

MEK SOL 4 – LEKE VE YAĞ SÖKÜCÜ SOLVENT

"MEK SOL 4 – LEKE VE YAĞ SÖKÜCÜ SOLVENT"

" Özellikle tekstil sektöründe konfeksiyon ve üreticilerinin çok sık karşılaştıkları leke ve yağ konusunda yardımcı olmak üzere hazırlanmış güvenli bir solventtir. Kesinlikle yanıcı değildir. Uçucudur. Uygulanması pratiktir. Elektrikli tabanca yardımıyla çok rahat uygulanır. Leke ve yağ üzerine elektrikli tabancayla sıkınız. Leke ve yağın temizlendiğinden emin olduktan sonra kurutunuz. "

"30 Kg ve 60 Kg"